>> Boek de 3 basis modules CNT & Guasha Therapie (BUIK | THORAX | PELVIS) en ontvang een combinatie KORTING van € 180,-
Boek de 3 workshops vooruit voor € 495,- per persoon
Actie is geldig tot groep vol is. Volgorde van betaling is bepalend voor uw deelname. Vol is vol!**
Door: Ludwig Schutte
Datum: vrijdag 21 & zaterdag 22 januari 2028
Tijd: 10:00 – 17:00 uur
Kosten: € 225,– of geldende kortingstarief
Voor meer informatie: Ludwig Schutte 06-10236313
Mail: info@YinYangBalance.nl
Achtergrond CNT & Guasha Therapie – PELVIS orgaan massage
PELVIS & GUASHA therapie is alleen te volgen na afronding Buik & Thorax)
In de Chi Nei Tsang & GUASHA therapie zullen wij Guasha therapie inzetten voor repolarisatie van celmembraan, verbetering van de doorbloeding, ontzuring, ontslakking cq ontgiftiging van de weefsels, verbetering van de zuurstof-utilisatie, stimulering van het immuunsysteem, ontstressing, reflexzone en meridiaan (energetische) therapie voor Buik-, Thorax- en Pelvis gerelateerde klachten.
Meridiaan-reflectie schraap therapie gebruikt de Meridiaan en Reflectie diagnostische theorie als basis, het wordt uitgebreid toegepast bij verschillende aandoeningen in verschillende klinische fases. Door het schrapen van Meridiaan punten (voorbij de meridianen Guasha Basis training) en Reflectie zones kunnen wij zichtbare resultaten behalen in de behandeling van diverse aandoeningen.
De cursus is bedoeld voor hen die hun CHI NEI TSANG Basis kennis en/of GUASHA Basis kennis therapeutisch verder willen verdiepen.
Therapeutische Guasha Practitioner opleiding
De Therapeutische GUASHA PRACTITIONER opleiding is praktijkgericht en opgebouwd uit meerdere losse workshops. Elke workshop behandelt een specifiek onderdeel van de GUASHA-techniek, -BUIK-, THORAX-, PELVIS-, zodat deelnemers stap voor stap hun kennis en vaardigheden kunnen verdiepen.
De workshops zijn flexibel te volgen: je kunt instromen op elk moment en zelf het tempo van de opleiding bepalen. Dit maakt de opleiding toegankelijk voor zowel beginners als therapeuten die hun expertise willen uitbreiden.
N.B.: om de Pelvis GUASHA Therapie workshop te kunnen volgen moet je wel eerst de Buik- en Thorax GUASHA Therapie workshop hebben gevolgd, beide bieden een instapmogelijkheid.
Na het succesvol afronden van alle workshops ontvang je een certificaat als Therapeutische GUASHA Practitioner.
Zie voor meer>>>info & Inschrijfformulier